Komfort to podstawa

Wygodne buty narciarskie to podstawa udanego dnia spędzonego na stoku. Dobrze dopasowane buty zarówno pod względem rozmiaru jak i twardości mają duży wpływ na nasze samopoczucie podczas jazdy. Buty narciarskie to element na którym nie warto zbytnio oszczędzać. Warto kupić nowe dobre buty.

Jaka marka ?

Na rynku dostępnych jest wielu dobrych producentów butów narciarskich i nie da się polceić konkretnego producenta, gdyż niemal każdy ma w swojej kolekcji buty godne polecenia. Druga sprawa to fakt, że każdy ma inną stopę i jedej osobie bardzej będą pasowały buty narciarskie Tecnica, a innemu buty Atomic. Nie da się tutaj uogólnić, warto natomiast przymierzyć kilka, kilkanaście par butów różnych producentów.
tecnica logoTecnica to renomowany producent butów narciarskich dla poczatkujących jak również i zaawansowanych narciarzy. Buty Tecnica słyną z wysokiej jakości wykonania, bardzo dobrego dopasowania i komfortu.

Buty Tecnica Phoenix Max AIR 10 2013
Buty Tecnica Phoenix Max AIR 10 2013Tecnica Phoenix Max 10 Air to idealne buty narciarskie dla średnio zaawansowanych narciarzy. Dzięki miękkiej wyściółce wykonanej z mikrofibry oraz Air Fit Technology użytkownik ma gwarancję najwyższego komfortu.
...
479 PLN
Buty Tecnica Agent 80
Buty Tecnica Agent 80Buty przeznaczone dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Zapewniają dobre trzymanie stopy i precyzyjne przekazywanie energii na nartę i dobre osiągi. ...
499 PLN
Buty Tecnica Ten 2 75 W C.A. 2015
Buty Tecnica Ten 2 75 W C.A. 2015Atrakcyjne buty przeznaczone dla początkujących i średnio zaawansowanych narciarek oczekujących bezkompromisowego komfortu i ciepła bez poświęcania kontroli czy bezpieczeństwa. ...
679 PLN
Buty Tecnica Phoenix 120 HVL 2013
Buty Tecnica Phoenix 120 HVL 2013Buty z serii Phoenix to kompromis między sportowymi osiągami, a komfortem i wygodą. Model 120 HVL przy swojej wysokiej twardości, skierowany jest przede wszystkim dla cięższych lub bardzo dobrze jeżdżących narciarzy. ...
799 PLN
Buty Tecnica Mach1 85W 2015
Buty Tecnica Mach1 85W 2015Buty adresowane do średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarek, oferuje parametry lini Mach1 w rozsądnym przedziale cenowym. ...
849 PLN
Buty Tecnica R 9.8 130 2015
Buty Tecnica R 9.8 130 2015Wzorowane na serii R9.3 World Cup Race wyposażone w łagodniejszy flex i i nieco szerszą skorupę oferują doskonały przekaz mocy i wyczucie oraz nieco bardziej wybaczający charakter. ...
1699 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

spodniesnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat spodni snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobre spodnie i na co zwrócić szczególną uwagę. Przeglądaj i porównuj oferty spodni snowboardowych czołowych producentów.

rekawicesnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat ręakwic. Dowiedz się jakie rozróżniamy rękawice, z czego są szyte rękawice, na co zwrócićuwagę przy wyborze rękawic. W serwisie znajdziesz też oferty czołowych producentów rękawic.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

kaskisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kasków snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy rodzaje kasków, na co zwrócić uwagę przy wyborze kasku, jak prawidłowo dobrać kask. Sprawdź i porównaj oferty kasków czołowych producentów.