Buty narciarskie
Dobre buty narciarskie to przede wszystkim dobrze dopasowane buty. Dopasowane do kształtu naszej stopy oraz naszych umiejętności. Nie ma nic gorszego niż używane i źle dopasowane buty narciarskie.
Najlepsze marki w jednym miejscu
W naszej ofercie znajdą Państwo buty narciarskie wszystkich czołowych Producentów. Posadamy buty narciarskie takich marek jak: Atomic, Dalbello, Fischer, Lange, Head, Rossignol, Nordica, Tecnica. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!
Buty Tecnica Vento 6 Ultrafit
Buty Tecnica Vento 6 Ultrafit
Ekskluzywna linia butów narciarskich o nietypowej konstrukcji. Zapewniają wysoki komfort i przyjemność z jazdy podczas całodniowego pobytu na stoku. Doskonale łączy komfort z doskonała precyzją prowadzenia.
Cena: 1149 499 PLN
Buty Tecnica Vento 8 Hiperfit 2010
Buty Tecnica Vento 8 Hiperfit 2010
Buty przeznaczone dla średnio zaawansowanych narciarek, które chcą rozwinąć swoje umiejętności. Zapewniają wysoki komfort i przyjemność z jazdy przez cały dzień na stoku. Zachwyca zarówno wyglądem, wygodą jak i technologią.
Cena: 1149 599 PLN
Buty Tecnica Agent 80
Buty Tecnica Agent 80
Buty przeznaczone dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Zapewniają dobre trzymanie stopy i precyzyjne przekazywanie energii na nartę i dobre osiągi.
Cena: 999 599 PLN
Buty Tecnica Phoenix 120 HVL 2013
Buty Tecnica Phoenix 120 HVL 2013
Buty z serii Phoenix to kompromis między sportowymi osiągami, a komfortem i wygodą. Model 120 HVL przy swojej wysokiej twardości, skierowany jest przede wszystkim dla cięższych lub bardzo dobrze jeżdżących narciarzy.
Cena: 1569 999 PLN